Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černá a Bílá magie

10. 5. 2007

Černá a Bílá magie

Černá - negativní - levá tohle označní se nebude líbit levákům, tak pro ně pravá Magie je používání magie především plně ve svůj prospěch, bez jakéhokoli ohledu na své okolí. Neštítí se využít a zneužít kohokoli a cokoli co mu jen trošku pomůže dosáhnout jeho cíle. Je to v podstatě velice sobecký člověk a také moc přátel nemá. Bílá - pozitivní - pravá (pro leváky levá :-D) Magie je pravým opakem negativní. Bílý mág se také snaží dosáhnout svého cíle. Dokonce může být ten cíl stejný jako u černého mága. Přesto se však snaží úplně odstranit jakékoli omezení svobodné vůle lidí ve svém okolí. Bere ohled na rozhodnutí ostatních a pokud je požádán, tak se snaží pomoci. Je pravdou, že nemá tak rychle vyditelné výsledky jako mág používající černou magii, ale veškteré cíle dosažené pomocí této bílé magie mají mnohem větší trvanlivost a mnohem více člověka potěší. Bílý mág má také vždy dostatek přátel ve svém okolí a velice dobře a snadno vychází s ostatními lidmi. Je jen a pouze na tobě pro jakou cestu se rozhodneš. Každá má svá pro a proti a dá se skutečně během života měnit i když z černé na bílou magii to dá trošku víc práce, než naopak. Jde to tak proto, že obě magie jsou v podstatě stejné a pracují na úplně stejných základech.

z blogu :  http://shailla.blog.cz/0701/cerna-a-bila-magie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NEČTĚTE TO!!!!! FAKT!!!!!

(jeje, 30. 3. 2012 16:49)

NEČTĚTE TO!!!!! FAKT!!!!!čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musel jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!

Coven

(Moraea, 14. 1. 2011 9:42)

S mojí dlouholetou kamarádkou jsme před časy založili skromný coven. Nedávno nás napadlo, že bychom rády rozšířili svoje řady a rozhodli jsme se to nejprve zkusit přes internet. Proto pokud máte zájem se připojit do našeho společenstva mágů a čarodějek, budeme velice rády. Stačí napsat na arachnne@seznam.cz nebo navštívit náš web www.arachnne.blog.cz

Omlouvám se, že otravuji zrovna tuto stránku s mým skromným "inzerátem". Doufám, že tím nikoho nepobořím. Mimochodem máte velice zajímavý web

hjgh

(gjvghj, 3. 12. 2010 18:57)

No to je ale kundovina :-D :-D :-D

Oranžovo trojůhelníková magie

(Filip, 10. 11. 2009 3:12)

Díky Bohu tyhle puberťácké kecy jsou neškodné. Mentální onanie.

pojdte sem

(Harpier, 3. 5. 2009 10:47)

Jmenuji se Lukáš Kujan
Alias-Harpier
je mi 15let
bydlim v Liberci
specializuji se na neutralni magii

hledam dobre pratele
čaroděje a čarodějky
je mi jedno jakou magii provozuje a je mi jedno k cemu ji pouziva.
ozve te se mi na
mail-lukas.kujan@seznam.cz
tel-720106789
icq-...
icq se dozvite pozdeji nechci zadne spamery!!!!
A ta co to tu provedla tento web tak at se mi ozve na tel jj
:-)-opravdu se chci stat dobrym carodejem a chci mit pobliz sve druhy se kterymi budu delat spiritisticke seance a sabaty a mohl bych se s nimi domlouvat o souboru stinu nebo o novych kouzlech a praktikach.
Dekuji
Harpier

BÍLÁ MAGIE atd.

(Martin Wszolek, 30. 6. 2007 20:54)

http://mysteria.unas.cz
www.agni.cz
www.galaxy.cz
www.vasilcuk.cz
www.tmcentrum.cz
www.cintamani.cz/pk.html
www.absolutno.kvalitne.cz
www.kosmohumanismus.cz
http://energie.mysteria.cz
www.hemi-sync.cz